3.jpg

Find din nærmeste MENY kaffe forhandler

MENY Kaffe har 14 lokale forhandlere fordelt i hele Danmark, som altid står klar til at hjælpe dig med et uforpligtigende tilbud på alt fra kaffe og andre varme og kolde drikke, søde sager og automater samt alt indenfor rengøring, engangsartikler, borddækning og hygiejneartikler.

Jylland


 

MENY Kaffe Aalborg

Solbakken 3, Mønsted,
8800 Viborg

Tlf.: 8664 6566
Mail: aalborg@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Aarhus

Nørrevangen 32,
8382 Hinnerup

Tlf.: 8691 0644
Mail: aarhus@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY kaffe Fredericia - Fyn

Elkjærvej 102, 7080 Børkop

Tlf.: 6916 0029 
Mail: fyn@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Frederikshavn

Bangsmindevej 13A, Elling,
9900 Frederikshavn

Tlf.: 2122 3389
Mail: frederikshavn@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Herning-Silkeborg A/S

Hvillumsvej 4, 7400 Herning

Tlf.: 9722 0049
Mail: herning@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Holstebro

Sletten 35,
7500 Holstebro

Tlf.: 9742 1199
Mail: holstebro@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Kolding

Sødovervej 34,
7182 Bredsten

Tlf.: 2042 1669
Mail: kolding@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Randers

Solbakken 3, Mønsted,
8800 Viborg

Tlf.: 8145 0066
Mail: randers@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY kaffe Sønderjylland

Solbakken 30,
6500 Vojens

Tlf.: 2478 0909 
Mail: soenderjylland@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Viborg ApS

Solbakken 3, Mønsted,
8800 Viborg

Tlf.: 8664 6566
Mail: viborg@menykaffe.dk

Gå til forhandler

Fyn


 

Kontakt MENY kaffe Fredericia-Fyn

 

Tlf.: 6916 0029
Mail: fyn@menykaffe.dk

Gå til forhandler

Sjælland


 

MENY Kaffe København & Nordsjælland

Valnøddevej 3, 4070 Kirke Hyllinge

Tlf.: 3964 3400
Mail: kbh@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Roskilde

Langvad Holm 2, Langvad,
4000 Roskilde

Tlf.: 2484 9498
Mail: roskilde@menykaffe.dk

Gå til forhandler

MENY Kaffe Vestsjælland

Spånnebæk 26, 4300 Holbæk

Tlf.: 7240 1472
Mail: vest-sj@menykaffe.dk

Gå til forhandler

Bornholm


 

Kontakt MENY kaffe København

 

Tlf.: 3964 3400
Mail: kbh@menykaffe.dk

Gå til forhandler

Hovedkontor


 

FRIKA AmbA / MENY Kaffe hovedkontor

Strømmen 6, 9400 Nørresundby

Tlf.: 9610 4533
Mail: menykaffe@menykaffe.dk